از ابتدای خرداد ماه تا اکنون

270 هزار گیلانی مشمول پاداش خوش مصرفی برق شدند

۱۷تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۴۹ PM 67

270 هزار گیلانی مشمول پاداش خوش مصرفی برق شدند

مسعود صادقی خمامی مدیرعامل توزیع برق گیلان از تخصیص پاداش 12 میلیارد تومانی روی قبوض برق 270 هزار مشترک گیلانی به دلیل رعایت الگوی مصرف برق خبر داد.

ضمن قدردانی از همکاری مشترکان برق استان گیلان در اجرای برنامه های مدیریت مصرف که منجر به مدیریت موثر مصرف برق در ساعات اوج بار شده است گفت: از ابتدای خرداد ماه تا کنون 270 هزار قبض برق مشترکان خانگی در استان گیلان مشمول پاداش شده است.
وی تاکید کرد: الگوی مصرف برق در استان گیلان در فصل پیک ماهانه 450 کیلواتساعت است که در صورت رعایت این الگو مشترکان پاداش در قالب تخفیف های بهای برق مصرفی دریافت می کنند.
مدیرعامل توزیع برق گیلان تاکید کرد: پاداش های سال جاری بر اساس فرمول 20 برابری است و مشترکان به ازای هر یک کیلواتساعت کاهش مصرف برق تا 20 برابر پاداش دریافت خواهند کرد و در صورت مراجعه به نرم افزار برق من می توانند بر روی قبض برق خود، شاهد تخصیص پاداش باشند.
وی ادامه داد: از آن جا که الگوهای هواشناسی برای هفته جاری و پیش رو، افزایش دمای هوا را پیش بینی می کنند انتظار می رود میزان مصرف برق در استان به میزان قابل ملاحظه ای افزایش یابد و این مساله، حفظ پایداری شبکه برق به ویژه در ساعات اوج بار را با چالش مواجه خواهد کرد.
صادقی ضمن قدردانی از همکاری ارزنده مشترکان برق استان، خاطرنشان کرد: طی هفته آتی نیاز است همه مشترکان برق به ویژه در بخش های اداری و خانگی، حداکثر همکاری را در مدیریت مصرف برق به عمل آورند تا شاهد بروز هیچ گونه اختلالی در تامین برق مورد نیاز نباشیم

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
جست و جو
روزنامه نسیم
گزارش تصویری
پیوندهای مرتبط