در دومین روز نمایشگاه رسانه‌های ایران چه می‌گذرد؟

۳۰بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۳ PM 144

در دومین روز نمایشگاه رسانه‌های ایران چه می‌گذرد؟

بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران با شعار «نجستم همیشه جز از راستی» از یکشنبه ۲۹ بهمن تا چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار می شود که گزارش کامل ایسنا از دومین روز این نمایشگاه را می توانید در این گزارش مرور کنید.

یش از ظهر امروز-یکشنبه-۲۹ بهمن ۱۴۰۲، بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران نمایشگاه رسانه‌های ایران با شعار «نجستم همیشه جز از راستی» آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه پس از ۶ سال وقفه و اعمال تغییراتی چشمگیر نسبت به دوره‌های گذشته در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) با حمایت شرکت خدمات ارتباطی رایتل تهران برگزار می شود و با حضور بیش از ۶۰۰ رسانه و مجموعه‌های خلاق و دانش‌بنیان فعال در این حوزه، میزبان اهالی رسانه، فرهنگ و فناوری است.

برگزاری مناظرهای سیاسی، برپایی نشست‌های علمی، معرفی کتاب‌های حوزه رسانه، کارگاه‌های آموزشی فعال، برگزاری نشست خبری مسئولان اجرایی و...  از جمله برنامه‌های اصلی نمایشگاه  است.

اولین برنامه دومین روز از نمایشگاه رسانه های ایران، برگزاری نشست خبری سخنگوی وزارت خارجه بود.

پیشنهاد ایران برای برگزاری اجلاس فوری وزیران خارجه کشورهای اسلامی و میزبانی از آن

ناصر کنعانی در بخشی از این نشست با اشاره به ظرفیت‌های سازمان همکاری اسلامی برای ایجاد بازدارندگی فوری جهت توقف جنایت‌های رژیم صهیونسیتی علیه مردم غزه گفت: در همین راستا ما خواهان برگزاری دومین نشست فوری وزیران امور خارجه سازمان همکاری اسلامی  با تمرکز فلسطین شده‌ایم.

وی ادامه داد: در این ارتباط یادداشت رسمی از طریق نمایندگی خود نزد سازمان همکاری اسلامی به دبیرخانه این سازمان ارسال کرده ایم و اعلام آمادگی کرده‌ایم که میزبان این نشست باشیم.

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خاک یاس و ناامیدی را بر دشمنان این مرز و بوم پاشید

کنعانی در ابتدای سخنان خود نیز از حضور باشکوه مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: این حضور باشکوه نشان داد که مردم کشورمان، خستگی‌ناپذیر پای ارزش‌های انقلاب اسلامی و نظام هستند. این حضور خاک یاس و ناامیدی را بر دشمنان این مرز و بوم پاشید.

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
جست و جو
روزنامه نسیم
گزارش تصویری
پیوندهای مرتبط