مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد

ورود ۳۱۱ هزار خودرو به گیلان در آخر هفته

۱۳خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲:۰۳ PM 91

ورود ۳۱۱ هزار خودرو به گیلان در آخر هفته

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از ورود ۳۱۱ هزار و ۷۲۶ وسیله نقلیه به استان گیلان طی چهار روز گذشته خبر داد و گفت: شاهد رشد ۴۱ درصدی ورود به استان هستیم.

غلامعلی نیک فهم با اشاره به آغاز موج سفرها به استان گیلان همزمان با تعطیلات نیمه خرداد ماه، اظهار کرد: از بازه زمانی ۹ لغایت ۱۲ خرداد ماه شاهد تردد ۵۲۳ هزار و ۷۱۳ وسیله نقلیه در محورهای استان گیلان بودیم.

وی از ورود ۳۱۱ هزار و ۷۲۶ وسیله نقلیه به استان گیلان طی چهار روز گذشته خبر داد و بیان کرد: همچنین طی این مدت شاهد خروج ۲۱۱ هزار و ۹۸۷ وسیله نقلیه از استان بودیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان اینکه نسبت به مدت مشابه هفته گذشته ۴۱ درصد افزایش در ورود به استان داریم، گفت: شاهد افزایش یک درصدی در خروج از استان نیز هستیم.

نیک فهم، بیشترین ورودی به استان را از آزادراه قزوین - رشت با تردد ۱۶۴ هزار و ۴۶۱ وسیله نقلیه دانست و متذکر شد: محور رامسر - چابکسر نیز با تردد ۷۷ هزار و ۲۰۶ وسیله نقلیه دومین محور پرتردد ورودی به استان است.

وی از مسافران خواست قبل از آغاز سفر با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند و خاطرنشان کرد: رانندگان برای سفر خود برنامه ریزی داشته باشند تا شاهد ایجاد ترافیک در محورهای ورودی و خروجی نباشیم.

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
جست و جو
روزنامه نسیم
گزارش تصویری
پیوندهای مرتبط